Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Veronica.

+5
Poseidon
Hades
Jared Adrian Harvey
Anna Maria Benson
Veronica N. Folchart
9 posters
YazarMesaj
Veronica N. Folchart
Artemis Avcısı | Kulübe Lideri
Veronica N. Folchart

Drahmi : 92

Veronica. Empty
MesajKonu: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 7:51 am

Selam milleeet. Ben Esin, sadece Esin. Standart prosedür olaraktan; Bursalıyım, 14 yaşındayım, 8. sınıfım -genelde hep küçük kalıyorum milletin arasında 8. sınıf olaraktan. Ezmeyin len beni.- ondan sonraa, SBS mağduruyum falan. Iıım, sonraa. İki yıldır yapıyorum RPG, severim falan. Gerçi bu ilk PJO Rpg deneyimim olmakta, genellikle HP falan yaptığım var. Çok saçmasalak bir kişiliğim var, anlama özürlüsü olmaktayım. Kuzenin bulaştırdığı iğrenç-espri-vakası var ama çok sık yapmam yani, korkmayınız. Bir yıldan uzun süredir ps ile uğraşıyorum ama halen yaptığım takımları beğenmem, bilmem çok öğğ oluyolar bence. Altan ve Taha dışında kimseyi tanımıyorum sanırım, henüz kimler var falan kontrol etmedim ama gördüklerimi tanımıyordum yani. Tanışalım yani, pm falan atın ne biliyim. Gevezeyimdir, uyarılır. Şimdiye kadarda anlayabileceğiniz üzere tanışma mesajı yazmaktan da anlamam, evet. Aklıma geleni sallıyorum, bakalım ne kadar sürecek. Şey, aslında bitti sanırım. Evet evet, bitti bence.
Anna Maria Benson
Ares'in Çocuğu | Admin
Ares'in Çocuğu | Admin
Anna Maria Benson

Drahmi : 56

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:58 am

Selam Esin, Büşra ben de. Seni Godricten falan biliyorum. Very Happy
Bir kaç sitede daha karşılaşmıştık. Bu arada ps'n bence süper. *-*
Devi adresinde ki ps'ni genel olarak severek kullanıyorum ve teşkkürlerimi iletiyorum o açıdan. tanışma beyernamesini bende hazıralyamam takma, zaten önemli olan bence doğaçlama takılmak. *-* Hem daha nutella oluyor öyle. Konuşacak pek çok konu çıkıyor bir konuya bağlı kalmaktansa, neyse konudan saptım doğaçlama derken. asdfg Artemis avcısı olmuşsun, sevilir kendisi. <3 Benim ilk rütbemde Artemisti ama sonra değiştirdim, Demetere geçiş yaptım. (Tabii görüldüğü üzere burada değil. asdflkj) Yine bir hoşgeldin dedim mi bilmem ama hoşgeldin. Tanıdık birini görmek güzel yahu. *-*
Jared Adrian Harvey
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Jared Adrian Harvey

Drahmi : 5

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:48 pm

Hoş geldin Esin. Sana öğrenci karakterimle hoş geldin diyorum bak değerimi bil. Razz
PS'ni görmedim ama Şevval yapmıyor muydu o logoları falan yoksa yanlış mı hatırlıyorum?
Neyse, benimde ilk PJO deneyimim çaktırma. Ama çok güzel lan gerçekten.
İlk filmini 2-3 kez seyrettim. İkinci kitabını bitirdim ve üçüncü kitabı elime daha dün geçti. Onuda bitirip dördüncüsünü de alıcam. O kitaplardan yola çıkarak bir sürü yenilik falan getircem zaten. Berbat bi PJO askı dogdu icimde. Olimpos 4ever falan. Very Happy
Neyse harbi bende gevezeyim, hoş geldin tekrar.
Veronica N. Folchart
Veronica N. Folchart

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:04 pm

Ahaha. .D Büşraaa. .D Ya şimdi biliyorum rezillik ama, ben senin adını unutmuştum.
-.-"
Hangi ps? Bi' tane vardı orda ya. o.O Aslında ps falan yaptığım çok varda koymamıştım. .D Belki bi ara deviye onları da koymaya başlarım, şimdilik sadece model şeysileri koyuyorum. .D Ondan sonraaa, evet senin nutella'nı özlemişim şimdi farkettim. <3 Hoşbuldum efem.

Hoşbuldum efenimde, ben şimdi salak gibi senin kim olduğunu çakamadım yalnız. o.O Şimdi biri dicem, yanlışsa rezil olucam, asdfağıj. .D Şevval tema yapmıyor ki, biz ortak yapıyoduk onları. .D Aresto'dakini -Bu*reklama*giriyor*mu o.O- ben yapmıştım mesela. .D Ahaha PJO konusunda kolay gelsin. .D Ben bütün seriyi 2 haftada bitirmiştim, o hafta manyak gibiydim ya. Bide dördüncü kitabın sayfaları eksik çıkmıştı, bazıları basılmamıştı falan. Babamı kitapçıya götürmek için 3 gün bekledim, ne sabırsızlıktıı. o.O Olimpos iyidir iyidir, forevır. ^^
Jared Adrian Harvey
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Jared Adrian Harvey

Drahmi : 5

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:13 pm

Altan ben. Smile
Veronica N. Folchart
Veronica N. Folchart

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:30 pm

He iyi doğru tahmin o zaman. Very Happy Da hem Poseidon'sun, hem onun oğlusun. Very Happy Melez olanı başka bişi yapsaydın ya. Very Happy
Hades
Admin | Tanrı | Büyü Teknikleri Profesörü
Admin | Tanrı | Büyü Teknikleri Profesörü
Hades

Drahmi : 53

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:31 pm

Esin, yalnız değilsin ben varım. Uzun süredir dostluğumuz devam ediyor. Very Happy Çok saçma cümleler ama idare et. Yaptığın pslerde güzel. Tabi istekli yaptığın sürece. Very Happy
Poseidon
Admin | Tanrı | Kılıç Eğitimi Dersliği Profesörü | Kamp Müdürü
Admin | Tanrı | Kılıç Eğitimi Dersliği Profesörü | Kamp Müdürü
Poseidon

Drahmi : 151

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:35 pm

Hayır ben Poseidon'un oğlu olmakla iyiyim. Very Happy
https://campofwar.yetkin-forum.com
Veronica N. Folchart
Veronica N. Folchart

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:02 pm

Zorla yaptırırsan tabi bi' halta benzemez .P Belki avatar-imza yardım şeysinde yardım edebilirim burda ama genelde bi' halta benzetemiyorum, caydım şuan. Sahi biz ne zamandır tanışıyorduk? .D Esra tanıştırmıştı galiba site yaparken.

Peki sen bilirsin. Razz
Delmira Etta Heloise
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Delmira Etta Heloise

Drahmi : 26

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 4:18 am

Bendende kocaman bir hoşgeldin o zaman, tanışmadık ama tanışırız hiç sorun değil.Ben Büşra memnun olmuş bulunmaktayım şimdiden ^^
Aphrodite
Tanrıça | Kamp Müdiresi
Tanrıça | Kamp Müdiresi
Aphrodite

Drahmi : 3

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 4:54 am

Merhaba
Bende Aylin
hiçbir yerde tanışmadık hatta denk gelmedik bile *_*
Neyse hoşgeldin bende yeni sayılırım sonuçta benimde ilk PJO,
gerçi kitaplarda çok basit anlatım,kurgu olarak ama rpg sitelerinin kurguları daha gerçekçi ve işe yarar olur diye umuyorum bu yüzden burdayım.
her neyse memnun oldum.
William M. Corvinus
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
William M. Corvinus

Drahmi : 28

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 5:31 am

Aranızda daha önce hiç PJO rpg yapmış olan yok mu ya? Smile Tekrardan hoş geldin Esin. Ama benim malesef ilk PJO rpg deneyimim değil. Smile
Veronica N. Folchart
Veronica N. Folchart

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 6:01 am

Memnun oldum Büşraaa. Tanışalım biz evet. .D

Aylin ismi birden çok tanıdık geldi -sanki dünyada 2934783274298 tane Aylin yokmuş gibi davranıyorum evet.- belki görmüşümdür senide tanımıyorumdur, mümkün tabiiğ. Very Happy Zaten benim üye olduğum çok site yok, yani eskiden bulduğum her siteye üye olurdum da şimdi daha seçiciyim, o yüzden beni görmemeniz normal. .P Memnun oldum efem.

Valla ben başlamak istedimde, bilmemki. Siteleri beğenmedim sanırım. Very Happy Hoşbulduk tekrardan. Very Happy
Satellite Morgan
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Satellite Morgan

Drahmi : 98

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 7:04 am

Selam Esiin. Smile Zaten tanışıyoruz falan, selam diyim ben. Smile
Veronica N. Folchart
Veronica N. Folchart

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 8:03 am

Aneee, İlkiin gelmiiiş. Very Happy Daha adından tanıdım gerçi de emin olamadım Very Happy Hoşgeldin kanka, asodğıfj. Very Happy

Veronica.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Veronica.