Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hoş Bulmuşum.

YazarMesaj
Satellite Morgan
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Satellite Morgan

Drahmi : 98

Hoş Bulmuşum. Empty
MesajKonu: Hoş Bulmuşum.   Hoş Bulmuşum. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 3:06 am

Ne olduğunu anlayamıyordum sabahtan beri çevremde büyük bir telaş vardı. Çevrem dediğim de Katherine, Alexis, Summer'dı. Onlarla gerçekten iyi anlaşmıştık, bugün de tescillemeye falan karar vermiş olmalıydılar beni Thalia'nın Ağacı'nın oraya davet ettiler. Melezler Arası Oyunlar gibi bir şey olduğunu söylediler. Hepsi de farklı zamanlarda kapımı çalıp mutlaka beklediklerini söyleyince onları kıramadım tabi, hepsine geleceğimi haber verdim. Güzel giyinmemi de söylediler ama ben nedenini anlamamıştım. Oyun varsa eğer eşofmanlarımla gelmekten daha doğal bir şey yoktu. Yine de sorgulamamaya karar verdim, herhalde güzel bir spor elbisesi seçmem gerektiğini ima etmek istemişlerdi. Güzel bir gün geçirmiştim, çardaklarda Alexis'le beraber ziyafet çekmiştik. Etrafta Katherine ile Summer'ı görememiştim, muhtemelen onlar bütün gün beraberlerdi. Alexis'le bugün yapmadığımız kadar şey yapmıştık. Bugün gerçekten iyi eğlenmiştik doğrusu. Ama Alexis sürekli bana bakarak kıkırdıyordu, bu durum beni kulübeme bırakıncaya kadar da değişmemişti. Kulübeme girdiğimde Lexi bağırdı. "Üzerine düzgün birşeyler geçirmeyi unutma ve ağacın oraya gel. Bekliyoruz orada." diyince başımla onayladım ve kulübemin içine girdim. Dolabımı açtığımda lacivert eşofman takımımı buldum ve giyindim. Ardından kulübeden dışarı çıktım ve Thalia'nın Ağacı'na doğru ilerlemeye başladım. Gelmeme az bir vakit kala Sum beni gördü ve el salladı. Ama yanına gittiğimde kaşını kaldırdı. "Giyinme tarzın bu mudur Sat?" dedi üstümdekileri süzerek. Omuz silktim ve beraber ilerlemeye başladık. Thalia'nın Ağacı'na vardığımda birden çığlıklar yükseldi. Hoş geldiin. Pastaya baktım. Üzerindekileri yavaşça ve biraz gülerek okudum. Kampa hoş geldin Satellite, hep mutlu ol. Kaşlarımı kaldırarak Kathe, Sum ve Lexi'yi süzdüm. Kampa geleli çok olmuştu, daha yeni mi fark ediyorlardı? Yine de bunu düşünmeleri büyük incelikti. Çikolatalı pastayı kestikten sonra afiyetle yedim. Bugün sanırsam kampta geçirdiğim en güzel gündü. Onlara minnettardım ve yarın onlara böyle bir organizasyon yapmaya karar vermiştim. Bana değer veren arkadaşlarıma karşılığını vermeliydim.

Hoş Bulmuşum.
1 sayfadaki 1 sayfası