Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Charlotte.

4 posters
YazarMesaj
Charlotte Carslien
Afrodit'in Kızı
Afrodit'in Kızı
Charlotte Carslien

Drahmi : 29

Charlotte. Empty
MesajKonu: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 2:52 am

Herkese merhaba. Ben Merve on dört yaşındayım. İstanbul da oturuyorum. Möö bir öğrenci değilim ama matematik hastasıyım. Pek parlak sayılmasa da iyi resim de yaparım. Konuşmayı severim ve aynı zamanda ağlamayı Very Happy Çok görmüş çok yaşamış bilge insanlar gibi konuşuyorum sanırım ama ne çok gördüm ne çok yaşadım sadece çok dinledim Very Happy Çok taş biri değilim maalesef 8( Ama süslenmeyi fotoğraf çekmeyi severim. Babadan gelmiş yetenek sanırım Very Happy Kedilerden nefret ederim, tiksinirim, iğrenirim. Yanına yaklaşamam bana yaklaştığında çığlığı basıyorum. Ve hooh bütün gözler üzerimde 'Deli midir nedir' olayı. Arada da sinirden ağlarım doğrusu. Düşünün o boyutta.
Rp'ye başlayalı üç yıl oldu fakat geçen senenin ortalarına doğru bırakmıştım. Şimdi dayanamadım geri döndüm Very Happy Sitelerde uzun süre adminlik yaptım. Amann ne zor iş öyle ya Very Happy Rpg'nin tadı üye olunca çıkıyor bence.. Photoshop yaparım yani profesyonel sayılmam ama kendi yağımda kavruluyorum diyelim. Kitap okumaya bayılırım tabi ki. Her tarz okurum. Özellikle Collins'e ölürüm ben Very Happy Very Happy Mitoloji severim burdaki herkes gibi. Korelileri de severim, bayılırım onlara. Sitelerde genelde kötü karakterim olur. Eheeh, kötüleri yazmak çok eğlencelidir. Falan falan neyse yeter bu kadar böyle biriyim işte bende..
Alexis Kwon
Hades'in Çocuğu | Kılıç Eğitmeni
Hades'in Çocuğu | Kılıç Eğitmeni
Alexis Kwon

Drahmi : 44

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 5:35 am

Hoşgeldin Mervee. Very Happy
Korelileri mi seviyorsun ? Shocked İyi anlaşacağız asdfg. Cool
Charlotte Carslien
Afrodit'in Kızı
Afrodit'in Kızı
Charlotte Carslien

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 6:29 am

Eheeh, sende mi yoksa Laughing Hoşbuldum anlaşırız tabii Very Happy
Anna Maria Benson
Ares'in Çocuğu | Admin
Ares'in Çocuğu | Admin
Anna Maria Benson

Drahmi : 56

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 8:06 am

Enam *-* İstanbul'da mısın? Avrupa yakası mı, Anadolu yakası mı? Merak ettim birden. Anadolu deme sakın ya, ama orada oturuyorsan öyle diycen. asdlkjh RPG'de vs. tüm tanıdıklarm Anadolu'da oturuyor. İnsan hiç mi Avrupayı merak etmez. asdf Very Happy Kedileri sevmiyon mu Shocked ben bayılırım. Ama köpekleri daha çok severim, (belki de eşittir) o husus ayrı. PS konusunda ben de kendi başıma öyle böyle yapanlardanım. asdfg Bak o noktamız ortak. İsim bölümünde yazıdığı üzere Büşra ben de. Ayrıca on dört güzel bir yaştır ya, sevilir. <3 Doğum günümle ayrı bir uyumlu. Gerçi on dördü sevmenin daha çok açısı var da neyse... Konuşmak güzeldir Merve ya, bir ara muhabbet edelim falan. Razz asdlkjh Ama ağlama derim, çünkü çok sıkcıı -.- Gerçi ben saçma salak şeylerde ağlıyorum HIMYM'da Marshall'ın babası öldüğünde üzülmüştüm. Ama çok duygusaldı yahu. *-* Ama aşk filmlerinde bak kavuşamayınca sevinirim. asdlkj Çok sıkıcı oluyor çünkü, ondan. Neyse başlığı terk ediyorum. Yoksa daha da yazacağım şey var. What a Face Uzar gider öyle, sende bıkarsın okumaktan. asdfg Vede... Hoş geldin. <1 <2 <3
Edit: Şimdi fark ettim. Hepimizn karakter yaşı on yedi. şlkasdfg Hepimiz Teoman'ın on yedisindeyiz.
Charlotte Carslien
Afrodit'in Kızı
Afrodit'in Kızı
Charlotte Carslien

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 10:57 pm

Anadolu yakası asdfsagd Very Happy Köpekleri severim çok ama kedileri değil. Aşk filmlerinde ağlıyorum ama kavuşamayınca. aynen katılıyorum kavuşunca sıkıcı oluyo Very Happy Bu arada Mihcelle'yi pek severim. Çok taştır kendileri <3 Konuşalım bi ara cidden okumaktan bıkmam ben ve de konuşmaktan eğlenceli birine benziyosun. İyi anlaşırız umarım Very Happy
Anna Maria Benson
Ares'in Çocuğu | Admin
Ares'in Çocuğu | Admin
Anna Maria Benson

Drahmi : 56

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 3:51 am

Mihcelle'yi ben de severim. <3 Marloes'da iyidir ama, hatunun gözleri hoşuma gidiyor en çok, maviş maviş. Ben de olmayınca kıskanıyorum. asdfgh + Kadıköye gittim bugün. Güzel yer ya. Very Happy Bir snav günü gitmiştim birde bugün. Bu aralar pek sık gitmeye başladım Anadlu yakasına yakında ev tutacağım neredeyse. Suspect
Summer Katherine Ramsey
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Summer Katherine Ramsey

Drahmi : 63

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 6:34 am

Hoş geldin Merve. ^^ Kedilerden ben de pek hoşlanmam ama pek de nefret etmem hani. Nötrüm yani. asdf. Neyse, iyi vakit geçirirsin umarım. Smile
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com
Charlotte Carslien
Afrodit'in Kızı
Afrodit'in Kızı
Charlotte Carslien

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 1:33 am

Anna Maria Benson demiş ki:
Mihcelle'yi ben de severim. <3 Marloes'da iyidir ama, hatunun gözleri hoşuma gidiyor en çok, maviş maviş. Ben de olmayınca kıskanıyorum. asdfgh + Kadıköye gittim bugün. Güzel yer ya. Very Happy Bir snav günü gitmiştim birde bugün. Bu aralar pek sık gitmeye başladım Anadlu yakasına yakında ev tutacağım neredeyse. Suspect

Güzeldir tabii Very Happy Sen Avrupa yakasında mı oturuyosun? Ben ikisini de kıskanıyorum valla taşlar <3 Very Happy

Summer Katherine Ramsey demiş ki:
Hoş geldin Merve. ^^ Kedilerden ben de pek hoşlanmam ama pek de nefret etmem hani. Nötrüm yani. asdf. Neyse, iyi vakit geçirirsin umarım. Smile

En iyisi nötr olmak ama ne yapabilirim ki elimde değil Very Happy Umarım Smile

Charlotte.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Charlotte.
» Charlotte.
» Charlotte