AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İlk Tartışma ?

YazarMesaj
Satellite Morgan
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri

Drahmi : 98

MesajKonu: İlk Tartışma ?   Salı Mart 22, 2011 8:03 am

Nedense bugünlerde kampı seviyordum. Sevgi pıtırcığı olup çıkmıştım, sanırsam yavaş yavaş eski benliğime bürünüyordum. Yine eski ben olmaya başlamıştım. Biraz daha çevremi genişletsem iyi olurdu doğrusu, şu ana kadar sadece Summer ile tanışma fırsatını yakalamıştım. Artemis avcısı, örnek alınacak bir melez. Belki de bu kampa alışmamı o sağlamıştır diye düşünmeden de edemiyordum. Çünkü onunla yaptığımız içten konuşma, bende farklı düşünceler uyandırmıştı. Kampı sevebileceğimi, adı lazım değili -Matthew'ı unutabilecektim. Biraz arkadaş edinmek için çardaklara gitmek bence iyi bir fikirdi. Hala biraz acemi olduğum için aldım elime kamp haritasını ve kulübemin kapısını iyice kapatarak oradan ayrıldım. Çardaklara doğru yürüyordum ıslık çalarak. Hoplayıp zıplıyordum, görünüşüme yakışmayacak bir şekilde. Gözlerimde kalem, yüzümde gülümseme sabah sabah beni görenlere hayırdır dedirtecek cinstendi. Bir süre sonra çardaklara vardığımda kendimce gülümsedim ve gözüme ilk çarpan kızın yanına gittim. Uzun boyluydu, kahverengi saçları gerçekten aşırı güzeldi. Gözleri, gördüğüm en güzel gözlerdi, iri iri ve kahverengilikte boğulunası derecede. Arkadaş olmak isterken birden kampta hiç düşmanım olmadığını fark ettim. Acaba kavga mı etseydik? Canım bela istemişti birden. Kıza baktım, hiç de kavga edebileceğim cinsten değildi. Yanına gittim ve sırtına sertçe vurdum. Artık ilişkimiz onun vereceği tepkiye bağlıydı. Vurduktan sonra otuz iki dişimi gösterecek şekilde gülümsedim, ama bu gülümseme samimi değildi, öylesine gülümsemiştim.

İlk Tartışma ?
1 sayfadaki 1 sayfası