Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hades kızı da yazsın o zaman.

5 posters
YazarMesaj
Katherine Williams
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Katherine Williams

Drahmi : 40

Hades kızı da yazsın o zaman. Empty
MesajKonu: Hades kızı da yazsın o zaman.   Hades kızı da yazsın o zaman. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 6:43 am

İsmim Ceren. 14 yaşındayım ve 8. sınıfa gidiyorum. Kumral dalgalı saçlara sahibim ve bir türlü ne renk olduğunu anlamadığım gözlerim var. Gerçekten anlayamıyorum. Bir gün mavi iken, sonra yosun yeşili oluyor. Ardından mavi-gri gibi bir şeyler oluyor bir tuhaf yani. Uzun boyluyum. Ve kitap okumaya bayılırım. PJO serisini okuduktan sonra mitolojiyi merak ettim ve onun hakkında elime geçen tüm kitapları alıp okudum. Mitoloji konusunda bilgiliyim yani. Büyüdüğümde çocuk doktoru olmak istiyorum. Ya da gen mühendisi ama sayısal konusunda o kadar da iyi değilim. Bu yüzdn gen mühendisliğini unutsam iyi olur. Hangi mesleği seçersem seçeyim yazar olmaya kararlıyım. Hatta şimdiden başladım bile. Yazdığım hikayem bittiğinde yayınlaması için bir yayıneviyle anlaşıldı da. Anlayacağınz daha bu yaşta yazar oluyorum. Her neyse. Resim yapmak ve piyano çalmak da hobilerimdedir. Şarkı söylemek ise beni rahatlatır. Herkesin ortasında değil de tek başımayken çok söylerim. Yine de bir çok kez okul korosunda yer aldım. Falan filan çok uzattım ben yaa. Zaten gerçek hayatta da bir konuşmaya başladım mı susmam uzun sürer ama canım sıkkınsa pek konuşmam. Sinirli olduğumda ya bağırırım, ya o kişiye tekme tokat girişirim ya da öfkemi içime gömer ona laf sokmakla yetinirim. Sessiz kaldığım da olmuştur. Bu kadar yeter sanırım.
Summer Katherine Ramsey
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Summer Katherine Ramsey

Drahmi : 63

MesajKonu: Geri: Hades kızı da yazsın o zaman.   Hades kızı da yazsın o zaman. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 7:35 am

Selam Ceren, tanışıyoruz gibi zaten. Yine de benden önce gelmiş olmana rağmen hoş geldin diyeyim. Ayrıca kitabının yayınlanacak olmasına çok sevindim. Kitabının adını söylersen çıktığı zaman kesin alırım. asdfg. Razz
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com
Katherine Williams
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Katherine Williams

MesajKonu: Geri: Hades kızı da yazsın o zaman.   Hades kızı da yazsın o zaman. Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 7:42 am

Daha var onun çıkmasına hala yazıyorum çünkü. Evet evet tanışıyoruz tabi ki. Seni avcı olarak görünce bir an şaşırdım hani. Yeşile falan alışıyorsun bir süre sonra. Razz Neyse sen de hoş geldin.^^
Satellite Morgan
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Satellite Morgan

Drahmi : 98

MesajKonu: Geri: Hades kızı da yazsın o zaman.   Hades kızı da yazsın o zaman. Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 7:13 am

Selam görümcem hoş geldin. aksdakdfn. Very Happy
Sen benden daha önce vardın, bu yüzden ben hoş geldim. Razz Tamam saçmaladım, ne demek istediğimi biliyorsun, öptüm. (K)
Serena Melanie Holls
Athena'nın Çocuğu | Melez Danışmanı | Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu | Melez Danışmanı | Kulübe Lideri
Serena Melanie Holls

Drahmi : 58

MesajKonu: Geri: Hades kızı da yazsın o zaman.   Hades kızı da yazsın o zaman. Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 7:43 am

Hoşgeldin hayatım. <3
Anna Maria Benson
Ares'in Çocuğu | Admin
Ares'in Çocuğu | Admin
Anna Maria Benson

Drahmi : 56

MesajKonu: Geri: Hades kızı da yazsın o zaman.   Hades kızı da yazsın o zaman. Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 7:56 am

Hoşgeldin Ceren, zaten diğer siteden de biliyorum seni. ^^
Bu arada emin ol çok yazmadın. asdfklj Fakat yazdıkça devamının gelmesi konusunda katılıyorum. =D
Kitap ve mitoloji konusunda ortak yönümüz olduğunu gördüm.
Fakat bu yıl sınavdan ötürü kitap yazmada ara verdiğimi söyleyebilirim aynı şekilde rp'ye de.
Aslında neredeyse iki sene önce yazmaya başlamıştım bizim edebiyatçının tavsiyesiyle. Razz
Yarışma için yazdığım hikayenin devamını getirken baktım devamı geliyor, hoşuma da gitti. Ama sınavdan dolayı öyle kaldı. Neyse mitoloji sevilir. <3
Aslında ben kökenimden ötürü merak saldım. PJO ile ilgisinin yok benim mit. tutkumum.
Neyse yeniden hoşgeldin sefalr getirdin, nutella tadında rpg'ler dilerim. <3
Katherine Williams
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Katherine Williams

MesajKonu: Geri: Hades kızı da yazsın o zaman.   Hades kızı da yazsın o zaman. Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 7:06 am

Ben de öptüm İlkin. asdfgh
Hoş buldum Seree'm. *-*
Hoş buldum, tanışıyoruz, evet. Ahaha, uzun yazmadıysam sevindim hani. Kitap konusunda da sana katılıyorum, öyle oluyor.^^ Nutella. <3

Hades kızı da yazsın o zaman.
1 sayfadaki 1 sayfası