AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Merhaba^^

YazarMesaj
Ares
Admin | Tanrı | Pegasus Binicilik Profesörü

Drahmi : 13

MesajKonu: Merhaba^^   Paz Mart 20, 2011 8:54 am

Merhaba! Bazılarınız beni Quansis ismiyle tanır bazılarınız ise Barbaros ismiyle..

19 yaşındayım. Bodrum'da okuyorum (İstanbul'da yaşarım normalde) Yaklaşık 7-8 senedir bir role-play geçmişim var. Genel olarak forum rplerinde fazla bulunmamışımdır. Aktif olarak son birkaç yılı örnek verebilirim. RP'ye Ultima-Online ile başladım. Bir çok insanın ne yazık ki bilmediği ama kusursuz bir RP deneyiminin yaşanabileceği tek adres diyebilirim. Bunun dışında arkadaşlarla bir ya da iki kez World of Warcraft'da da yapmışlığımız vardır. Günümüzde RP düzeyinin oldukça düştüğü bir dönemde bir PJO sitesine girmekten dolayı onur duymuyorum; fakat burası benim arkadaşlarımın da bulunduğu -hepsini ayrı ayrı çok severim- bir ortam ve burada olmaktan, Yunan Mitolojisine olan aşkımdan ötürü Percy Jackson olması kıstasını geçip keyifli RP'ler yapabileceğime inanıyorum. Son sınıf öğrencisiyim malum sınav var yaklaşık 1 hafta sonra çok fazla aktif olamayabilirim bu dönemde; fakat yinede burda sayılırım. FRP hastasıyımdır. Her türlü kurgu getirin yine oynarım. Benim hayatımın bir anlamı niteliğindedir. Zaten o olmadan, büyük bir parçam eksik olacaktır. Herneyse çok konuştum Smile Herkese merhabalar!
Uranos
Tanrı | Eski Yunan Mitolojisi Profesörü
Tanrı | Eski Yunan Mitolojisi Profesörü

Drahmi : 10

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Paz Mart 20, 2011 9:24 am

Merhaba Barbaros (abi). Ben sitenin çok fazla PJO'ya bağlı kalacağını sanmıyorum. Çünkü düşünülen kurgunun PJO ile pek bir alakası yok. Her neyse, bu tabii ki kurgunun kabul edilip edilmeyeceğine bağlı bir şey. Smile Yunan Mitolojisi seven biriyle karşılaşmak güzel. Nedense karşılaştığım çoğu kişi Mitolojiyi değil PJO denen seriyi seviyor. Her neyse, seninle çok iyi anlaşacağımızı umuyorum ve unutmadan. Ben de Mustafa, tanıştığıma memnun oldum. Smile
Veronica N. Folchart
Artemis Avcısı | Kulübe Lideri
Artemis Avcısı | Kulübe Lideri

Drahmi : 92

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Paz Mart 20, 2011 9:31 am

Selaam. Tanıyorum galiba ben seni, aasğoıdfj. Very Happy Hoşgeldin, Esin bende.

Bırakalımspoilerspoilerolarakkalsın:

Anna Maria Benson
Ares'in Çocuğu | Admin
Ares'in Çocuğu | Admin

Drahmi : 56

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Paz Mart 20, 2011 11:10 am

Şu rpg ile ilgili söylediğine katılıyorum tamamen. Beş yıl öncesi çok güzeldi. Yada benim bulunduğum zamanlar. Şu an epey bir değişti, ama fazla takmıyorum ben alıştım. Açıkçası bende mitolojiyi sevdiğim için buradayım. Daha doğrusu PJO serisine mitolojiyi sevdiğim için başlamıştım. Lakin filmde Medusa'nın tarz yapmış halini görünce gitti benim yılan saçlı taş gibi hatunum demiştim. asdf Şimdi eleştiri yapsam linç edilirim, ondan kalsın. Razz Bir Burcu'ya dökmüştüm bu konuda içimi, burada selamlarımı yolluyorum onu duy sesimi Burcu! Senin olmadığın zaman ben de olamyacağım. Bak o yönden kader aynı. -Off tam kadar dedim tvdende ses geldi Aref Aref diye. Sinir oluyorum o çocuğa da.- Enam konu saptı yine. o.O Yazdım mı da konu gidiyor. asdfg Ondan susayım, hoşgeldin sefalar getirdin.
Ares

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Paz Mart 20, 2011 10:32 pm

@Uranos: Yunan Mitolojisini seven biri olması güzel Smile Bende iyi anlaşacağımızı düşünüyorum, hoşbulduk!
@Veronica: Olabilir o.O Belki bende seni tanıyorum ama insanlar ünlü falan değiştirince farklı sitelerde kayış kopuyor aksdn nerde gördüğünü hatırlatırsan bende seni hatırlarım sanırım o.O Bu arda hoşbulduk^^
@Anna: Eneee, bizim Büş de burdaymış *.* Bir türlü son zamanlarda haber alamıyoruz senden ama siteye yazıyorsun maşallah, mesaj attığında yok *.* Hoşgeldik o zaman *.* Bir ara bana avatar imza yaparsın dimi asknda

Ares'in Çocuğu | Admin

Drahmi : 56

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Paz Mart 20, 2011 11:14 pm

Sms yapmaya üşeniyorum açıkçası. *-* Yoksa msj. atarım biliyorsun. asdsfg
Hem ben sana msnde ne zaman selam versem pc başında olmuyorsun.
Bari msn açma zahmetinde de bulunma. şlkasdf

Not: Yaparım tabi babama avim takmı yapmayacakmıyım.
O kadar hayırsız velet değilim. *-*
Ares

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Ptsi Mart 21, 2011 2:42 am

Benim ünlümün bir filmde Zeus rolü var *.* ordaki resimlerinden takım yaparsan sana hayırlı evlat damgası yapıştırmaktan çekinmem *.* MSN'i de açıyorum 10 dakika başında oluyorum kimse yazmamışsa başka alemlere dalıyorum o yüzden yani asdlnas

Tanrıça

Drahmi : 8

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Ptsi Mart 21, 2011 3:39 am

O zaman hoşgeldin hayatım.
Aphrodite
Tanrıça | Kamp Müdiresi
Tanrıça | Kamp Müdiresi

Drahmi : 3

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Ptsi Mart 21, 2011 5:41 am

Ben seni Alper ismiyle tanıyorum yanlış mı aaaa affraid
Nerden tanıyorum ki seni acaba Laughing
Hoşgeldin gerçi benden öncede gelmiş olabilirsin ama her neyse hoşgeldin kardeşim *_*
Ares

MesajKonu: Geri: Merhaba^^   Ptsi Mart 21, 2011 10:32 pm

@Athena: Hoşgeldik

@Afrodit: Tanımayacaktın bir de öyle mi Razz Bir zahmet kayıt tarihlerine baksaydın ya adamım *.*

Merhaba^^
1 sayfadaki 1 sayfası