Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucinda için,

+3
Anna Maria Benson
Serena Melanie Holls
Lucinda Mae
7 posters
YazarMesaj
Lucinda Mae
Nike'nin Çocuğu
Nike'nin Çocuğu
Lucinda Mae

Drahmi : 24

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 1:28 pm

Birkaç maddeyle Lucinda,
# Kızımıza ne kadar yakın olursanız olun onun hakkında öğrenebileceğiniz iki adet şey vardır. Biri dış görüntüsü diğeri ise karakteristik özellikleri.
# Görünümünden yola çıkarak aklınızda oluşan ilk yorum soğuk ve kibirli biri olduğudur. Gerçekte öyle biri değildir. Bu daha çok güçlü görünmek adına yüzüne taktığı bir maskedir.
# Birlikte bir yerde oturduğunuzda usanmadan saatlerce dinleyebilir sizi. İyi bir dinleyici olduğu gibi iyi bir yorumcudurda. Kişilere fikir vermek her zaman hoşuna gitmiştir.
# Zafer tutkunudur. Vücudunun her zerresine etki eden hırsla elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur.
# Yaşına göre dikkat çeken olgunluğa sahiptir. Yere ve zamana göre hareket etmeyi bilir. Fikirleri ve düşünceleri her yaşa hitap eden cinstendir.
# Sinirlendiğinde, öfkelendiğinde ve canı yandığında adeta kendinden geçer. Sesli sesli nefes alıyor ve argo kelimeler sarf etmeye başlıyorsa o ortamdan yavaş yavaş uzaklaşmalısınız demektir.
# Kendisine Mae, diye hitap edilmesinden çok hoşlanır. Çok yakın dostları dışında gerçek adını bilen neredeyse yoktur.
# Okuduğunuz maddelerden sonra pek inanılacak gibi gelmesede içinde kendinin bile fark edemediği bir duygusallık barındırır. Hatta bu öyle bir derecededir ki bir yerden sonra keskin ve soğuk bakışlarını bile yumuşatabilir.

Aradıklarına gelirsek,
# Kurgunun odak noktası ; partner. Lucinda'nın içindeki duygusalı ortaya çıkartıp daha yumuşak biri olmasını sağlayacak. İlk başlarda kızımız biraz zorluk çıkartacak tabi. Aşkım, bebeğim tarzı bir şeyler düşünenler başvurmasın. -Ünlüsü Kellan veya Jackson falan olursa fena olmaz hani. asdf.-
# Kurgunun odak noktası(2) ; düşmanlar. Karakterimin huysuz veya sinirli bir anına denk gelip yolundan çekilmemişsinizdir. Belkide Lucinda'ya en başından beri gıcıksınızdır. İşte başvurmanız gereken yer tamda burası.
# Yardımcı karakterler ; çok yakın dostlar. Cinsiyet ve kişi ayrımı falan yapmıyorum. Karakteriniz karakterimle en ufak bir ortak nokta barındırıyorsa başvurabilirsiniz.
Serena Melanie Holls
Anna Maria Benson
Satellite Morgan
Summer Katherine Ramsey
# Yardımcı karakterler ; arada bir selamlaştıkları. Elinde kılıç ve kalkan erkek kıyafetleri içerisinde terden saçları yüzüne yapışmış birine ufak bir tebessüm armağan ettiyseniz işte burası sizin yeriniz.
Veronica N. Folchart
# Yardımcı karakterler ; yetişkinler. Kızımızın olgun, mekana ve zamana ayak uydurmasını bilen biri olduğundan bahsetmiştim. Bunlarla birlikte dikkat çeken büyük bir hırsa sahip. Tüm bu özellikleri birer yetişkin olarak uygun buluyor ve takdir ediyorsanız kurgumda her zaman sizede yer vardır.
# Ek kurgular. Karakterime uyduğu ve orijinal bir kurgu olduğu sürece tüm kurgular kabulümdür.

En son Lucinda Mae tarafından Paz Mart 27, 2011 8:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Serena Melanie Holls
Athena'nın Çocuğu | Melez Danışmanı | Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu | Melez Danışmanı | Kulübe Lideri
Serena Melanie Holls

Drahmi : 58

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:13 pm

Çok yakın dostlar olabilir. Karakterlerimizin benzediğini düşünüyorum kesinlikle. (:
Olmazsa kafa göre...
Lucinda Mae
Nike'nin Çocuğu
Nike'nin Çocuğu
Lucinda Mae

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:39 pm

Çok yakın dost, uygundur. Ekliyorum hemen.
Anna Maria Benson
Ares'in Çocuğu | Admin
Ares'in Çocuğu | Admin
Anna Maria Benson

Drahmi : 56

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 7:00 am

İade-i ziyaret. Aslında kurgunu merak ettim de geldim. Very Happy
Karkater özelliklerini okuyunca başlığımda merak ettim. ^^
Kafa dengilere ekledim ben. Sen nereye eklersin bir fikrim yok ama Anna'nın karkaterine de anımsatıyor az. Zaten belirtmiştim zafer tutkunu ve hırslı olması yönünden. (:
Satellite Morgan
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Satellite Morgan

Drahmi : 98

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 7:13 am

Benim karakterim de her ne kadar Nike kızı kadar olmasa da, hırslıdır hani. Bence iyi bir yerler olabilir. (:
Summer Katherine Ramsey
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Summer Katherine Ramsey

Drahmi : 63

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 2:18 am

Beni de ekleyebilirsin uygun gördüğün bir yere. Karakterim biraz asidir falan. Razz
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com
Lucinda Mae
Nike'nin Çocuğu
Nike'nin Çocuğu
Lucinda Mae

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 3:24 am

Hepinizi yakın dosta atıyorum. (:
Veronica N. Folchart
Artemis Avcısı | Kulübe Lideri
Artemis Avcısı | Kulübe Lideri
Veronica N. Folchart

Drahmi : 92

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 4:17 am

Bir yere atılmak istiyorum bende.
Lucinda Mae
Nike'nin Çocuğu
Nike'nin Çocuğu
Lucinda Mae

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 10:59 pm

Arada bir selamlaştıklarına atıyoruum.
Katherine Williams
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Katherine Williams

Drahmi : 40

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 6:48 am

Düşman olabiliriz. Smile
Lucinda Mae
Nike'nin Çocuğu
Nike'nin Çocuğu
Lucinda Mae

Lucinda için,  Empty
MesajKonu: Geri: Lucinda için,    Lucinda için,  Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 7:14 am

Uygundur. Ekliyorum.

Lucinda için,
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucinda Mae