Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alt Tarafı Sigara.

YazarMesaj
Satellite Morgan
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Uranos'un Çocuğu | Kulübe Lideri
Satellite Morgan

Drahmi : 98

Alt Tarafı Sigara. Empty
MesajKonu: Alt Tarafı Sigara.   Alt Tarafı Sigara. Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 6:01 am

O gün kampa geleli yaklaşık bir hafta olmuştu. Yerimde duramıyordum, sürekli isyan çıkartmak istiyordum. Kampı seviyorum, arkadaşlarımı sevmeye başlamıştım. Ama sanki evimde daha mutluydum. Babamı hala görmemiştim, stresliydim. Ve beni eskiden stresten kurtaran tek şey sigaraydı. Daha küçüktüm ama sorunlu çocukların gittiği okulda belaları çeken de elbette bendim. Her okuldan atılmamın sebebi de kural dışı şeyler yapmamdı. Şimdi de yapacaktım çünkü önlenemez bir şekilde sigara istiyordum. Resmen sigarayı arzuluyordum. Bavulumu alt üst etmiştim bulmak için ama bir türlü bulamıyordum. Pes etmeyecektim ama, çünkü pes edemezdim. Ben günde bir paket sigara içen on altı yaşındaki bir kızdım. Arkadaş grubuna kabul edilmek için başlamıştım sigaraya. Yalnız dolanmaktansa bir iki kötü çocuğun yanında takılmak iyi olur diye düşünmüştüm. O günden beri peşimi bırakmıyordu şu illet. Bağımlılık yapmıştı bende, onsuz nasıl yaşadığımı çözemiyordum bir hafta boyunca. Bir haftanın sonunda da zaten, deli gibi arıyordum sigara. Bir süre sonra buradaki diğerlerinde olabileceği aklıma geldi. Hemen kulübemden çıkarak Hades Kulübesi'ne yöneldim. Lexi oradaydı, kötü Hades kızı. Onun sigara içtiğini biliyordum. Kapısını çaldım bir süre bekledim. Ama kapıyı açan olmayınca kulübeye gittim. Çaresizce yatağıma uzandığımda bavuluma göz ucuyla baktım ve o anda bir paket sigarayı görünce çocuk gibi sevinip üzerine çullandım. Nasıl yakacağımı düşünürken oradan da bir çakmak bulunca sevincim ikiye katlandı ve mutlulukla içime soludum sigara dumanını. Bu kokuyu, bu tadı özlemiştim. Pencereleri kapadım, kimsenin görmesini istemezdim. Sigaram ve ben gayet mutluyduk. Bir süre gülümsedim kendi kendime, bunu seviyordum. Rahatlatmıştı beni oldukça. Sigaramla aşk yaşarken birden kapı çalınınca gelenin Lexi olduğunu düşünerek kapıya yöneldim. Ama kapıyı açtığımda bir kamp görevlisi olduğunu görerek sigarayı arkama sakladım. Görevli öksürmeye başladı ve içeri girdi. "Sen, Kheiron'un yanına. Haydi." dedi kolumdan tutarak. Direnemedim, bir süre sonra adam mücadeleyi kazandı ve ben de müdüriyete doğru ilerlemeye başladım. Ama yine de tatmin olmuştum, sigarayı seviyordum.

Alt Tarafı Sigara.
1 sayfadaki 1 sayfası